Kosmetyka lecznicza

Kosmetyki a właściwie bioceutyki molekularne firmy Natinuel to doskonale połączenie nauki i biotechnologii .produkty charakteryzują się bardzo wysoką aktywnością dermatologiczną . Działają selektywnie na wszystkie zmiany strukturalne na poziomie naskórka , skóry właściwej i błony łączącej skórę właściwą z naskórkiem zapobiegając powstawaniu wszelkich niedoskonałości.

ODMŁODZENIE SKÓRY

Zabiegi z wykorzystaniem Revinolu , CD44 , Matrix czy Redoxyl poprawiaja kondycję skóry nie tylko pozornie . Dzięki kompozycji składników aktywnych struktura skóry właściwej , nie tylko naskóra  jest idealnie zregenerowana i podstymulowana .

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA

To zabieg podczas, którego za pomocą wielu mikro nakłuć wprowadza się substancje aktywne w głąb skóry. W zależności od długości igły nakłucie może sięgać od warstw powierzchownych do warstw głębokich skóry . Zabieg pobudza skórę do produkcji kolagenu, elastyny i stymuluje regenerację skóry. Dzięki temu skóra staje się jędrniejsza, a zmarszczki są zredukowane.

MEZOTERAPIA IGŁOWA

Mezoterapia igłowa to metoda, dzięki której można poprawić kondycje skóry, spłycić zmarszczki i zredukować niedoskonałości. Dzięki tej technice w głąb skóry zostają wprowadzone substancje aktywne, które błyskawicznie wpływają na jej przebudowę. Podobnych efektów nie można uzyskać używając jedynie kosmetyków. Zabieg obecnie jest stosowany głównie w regeneracji skóry, jej odmłodzeniu, redukcji cellulitu i rozstępów. Cały proces jest w pełni bezpieczny i niemal bezbolesny.Terapii poddawane są praktycznie wszystkie obszary ciała, jednak najbardziej popularne miejsca to twarz, dekolt i szyja oraz głowa.

 TRĄDZIK

Skóra trądzikowa i z nadmiernym wydzielaniem łoju to skóra, która wymaga długotrwałej pielęgnacji i w niektórych przypadkach wręcz leczenia. Antybiotyki to nie jest najlepsza droga. Nasza propozycja to zabiegi działające antybakteryjnie i przeciwzapalnie oraz hamujące enzym odpowiedzialny za nadmierne wydzielanie łoju.

Częstym defektem po wyleczeniu skóry trądzikowej są blizny. Ich zmniejszenie lub całkowite zlikwidowanie to zadanie np. kwasów złożonych głęboko złuszczających. Ilość zabiegów uzależniona jest od stanu skory. Zapraszamy na konsultacje i profesjonalny dobór odpowiedniej pielęgnacji w gabinecie kosmetycznym i w domu.

tradzik

Efekt wizualny: mniej wykwitów lub ich całkowita eliminacja
Efekt wewnątrz skory: zahamowania działania enzymu 5-alfa reduktazy odpowiedzialnego za nadmierne wydzielanie łoju

 PRZEBARWIENIA

Zmiany pigmentacyjne w skórze to przyczyna zachwianej gospodarki hormonalnej, złej pielęgnacji i ochrony podczas kąpieli słonecznych, skutek działania niektórych preparatów leczniczych i kosmetycznych. Przebarwienia, odbarwienia to zadanie dla grupy biokosmetykow redukujących komórki dotknięte hiperpigmentacją. To produkty zawierające miedzy innymi kwas kojowy, arbutynę, retinal, kwas fitowy, kwas pirogronowy. Ilość i rodzaj zabiegów uzależniona jest od stanu skory. Zapraszamy na konsultacje. Dobór odpowiedniej pielęgnacji skóry w gabinecie i w domu wzmocni pożądane efekty

przebarwienia

Efekt wizualny: zmniejszenie plam pigmentacyjnych, jednolity koloryt skory
Efekt wewnątrz skóry: uregulowana produkcja melaniny, przyspieszone usuwanie komórek objętych hiperpigmentacją