Fryzjerstwo damskie

W naszym salonie koloryzacja , pielęgnacja i stylizacja oparte są o produkty firmy Matrix  -  http://www.matrixtrendy.pl

  f    f

ff f

 

NAJNOWSZE TRENDY W KOLORYZACJI ( jesień /zima 2016/2017)

 

f

Efekt Sombre to stonowana, łagodniejsza wersja dotychczasowego Ombre.
Nazwa Sombre powstała ze zlepku angielskiego słowa soft (łagodny, delikatny) i znanego wszystkim Ombre - z francuskiego cień.
Sombre to delikatniejsza, bardziej subtelna i mniej kontrastowa wersja trendu Ombre. Daje efekt bardziej naturalny, jakby muśnięty słońcem. Włosy na końcówkach są jaśniejsze, jednak nie tak mocno jak w przypadku Ombre. Efekt Sombre rozświetla twarz, modeluje fryzurę i jednocześnie wygląda bardzo naturalnie. Nasi doświadczeni fryzjerzy wyczarowują idealny efekt Sombre poprzez nakładanie farby w odcieniach pośrednich razem z jednym klasycznym odcieniem ombré. Dzięki temu przejście odcienia jaśniejszego do ciemniejszego jest subtelniejsze, bardziej rozproszone, a kontrast pomiędzy odcieniami nie jest tak intensywny.

NAJMODNIEJSZE STRZYŻENIA i FRYZURY  ( jesień ,zima 2016/2017 )

f  f

Projektanci lansują romantyczne fryzury inspirowane ikonami stylu z dawnych lat. Rządzą przedziałki na środku, dziewczęce grzywki oraz włosy skręcone w subtelne fale. Kontrastem dla nich są uczesania idealne dla buntowniczek. Na głowach modelek pojawiły się odważne, krótkie cięcia "na chłopczycę", idealne dla posiadaczek delikatnych rysów twarzy. Motywem przewodnim jest prostota i naturalność - włosy oraz make-up mają być uzupełnieniem kreacji bogatych w barwne detale.