O nas


UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ
Istniejemy na rynku kosmetycznym już od 2003 roku . Od tego czasu spełniamy kosmetyczne marzenia .Poczatkowo w małym Salonie  Kosmetycznym "BP" w  Galerii "Graffica" w Rzeszowie. W październiku 2015 roku zmieniliśmy lokalizację , nazwę i poszerzyliśmy nasze usługi o fryzjerstwo.

                                                                                                                                                                                                                                                                                   W  grudniu 2014 roku braliśmy udział w konkursie organizowanym przez czasopismo ,,Biznes  women  & Life ” i dzięki  głosom naszych klientek zdobyliśmy tytuł ,, Najlepszy Salon Kosmetyczny w Rzeszowie ”. Dziękujemy za zaufanie."

 

W listopadzie 2015 roku  również  wywalczyliśmy tutuł ,, Najlepszy w mieście " biorąc udział w programie pod tym samym tytule realizowanym przez telewizję TVN , TTV ( szczegóły w zakładce ,, aktualności" )

Salon Fryzjersko - Kosmetyczny "Essence of beauty"  czyli  kwintesencja piękna. To miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.…. chwilę relaksu, sposób na piękną skórę, zadbane paznokcie,  lśniące włosy, modną fryzurę. To miejsce, w którym kobieta oderwie się na chwilę od codzienności i zaspokoi potrzebę bycia piękną. To też miejsce, w którym mężczyzna oprócz perfekcyjnej fryzury może dyskretnie zadbać o dłonie, twarz i nie tylko.